Bezdrátová nabíjecí podložka Freal z recyklovaného plastu, 15 W, White
Bílá bezdrátová nabíjecí podložka Freal přináší moderní a ekologický způsob doplňování energie. Povrch z recyklovaného plastu ukrývá výkonnou 15W cívku pro rychlé indukční nabíjení kompatibilního chytrého telefonu.
Připojuje se pomocí 50cm kabelu s konektory USB-A a USB-C k libovolnému síťovému adaptéru. Minimalistický kruhový design v čisté bílé barvě vkusně doplní pracovní stůl i noční stolek.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Bílá bezdrátová nabíjecí podložka Freal přináší moderní a ekologický způsob doplňování energie. Povrch z recyklovaného plastu ukrývá výkonnou 15W cívku pro rychlé indukční nabíjení kompatibilního chytrého telefonu.
Připojuje se pomocí 50cm kabelu s konektory USB-A a USB-C k libovolnému síťovému adaptéru. Minimalistický kruhový design v čisté bílé barvě vkusně doplní pracovní stůl i noční stolek.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 37 cm |
|---|---|
| Hlavní barva | White |
| Materiál | plast |
| Počet ks v kartonu | 200 |
| Rozměry produktu | 0,9 x Ø 6,95 cm |
| Váha produktu | 31 g |
| Výška kartonu v cm | 22 cm |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | PRC |
| Značka | Bez značky |
| Šířka kartonu v cm | 43 cm |
| Kód produktu | 4.693337.1.00 |
Možnosti potisku
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.