Linkovaný zápisník Veronica s pevnou obálkou, formát A5 - grey
Moderní šedý zápisník s přírodními prvky spojuje texturu korku a recyklované plsti do odolné pevné vazby formátu A5. Osmdesát linkovaných listů doplňuje elastické uzavírání a praktické poutko, které drží psací potřebu vždy na svém místě.
Obsahuje kuličkové pero s korkovým tělem a černým inkoustem vyrobené z recyklovaného plastu. Pevná gumička chrání obsah před nechtěným otevřením a poškozením listů během cestování.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Moderní šedý zápisník s přírodními prvky spojuje texturu korku a recyklované plsti do odolné pevné vazby formátu A5. Osmdesát linkovaných listů doplňuje elastické uzavírání a praktické poutko, které drží psací potřebu vždy na svém místě.
Obsahuje kuličkové pero s korkovým tělem a černým inkoustem vyrobené z recyklovaného plastu. Pevná gumička chrání obsah před nechtěným otevřením a poškozením listů během cestování.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 35 cm |
|---|---|
| Eko certifikace | FSC (Forest Stewardship Council) |
| Formát/velikost zápisníku | A5 |
| Hlavní barva | Grey |
| Linky | Linkované |
| Materiál | papír, plsť |
| Počet ks v kartonu | 50 |
| Počet listů | 50-90 listů |
| Rozměry produktu | 21 x 14,6 cm |
| Vlastnosti zápisníku | Textilní záložka, Zavírání na gumičku |
| Váha produktu | 245 g |
| Výška kartonu v cm | 24 cm |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | PRC |
| Značka | Bez značky |
| Šířka kartonu v cm | 40 cm |
| Kód produktu | 5.681827.3_1301.00 |
Možnosti potisku
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.