Linkovaný zápisník Liliana z cukrové třtiny s plastovou pevnou obálkou, formát A5 - blue steel
Inovativní zápisník v tmavě modrém odstínu Navy vyniká svou ekologickou konstrukcí z udržitelných zdrojů. Pevná obálka z recyklovaného PET materiálu chrání 80 listů papíru vyrobeného z cukrové třtiny, který se vyznačuje vysokou gramáží a hladkým povrchem pro komfortní psaní.
Chrání vložené záznamy zaoblenými rohy, které zabraňují nechtěnému ohýbání stran při časté manipulaci. Nabízí špičkovou kvalitu papíru, přes který nepropíjí inkoust, což potěší každého uživatele plnicích per nebo linerů.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Inovativní zápisník v tmavě modrém odstínu Navy vyniká svou ekologickou konstrukcí z udržitelných zdrojů. Pevná obálka z recyklovaného PET materiálu chrání 80 listů papíru vyrobeného z cukrové třtiny, který se vyznačuje vysokou gramáží a hladkým povrchem pro komfortní psaní.
Chrání vložené záznamy zaoblenými rohy, které zabraňují nechtěnému ohýbání stran při časté manipulaci. Nabízí špičkovou kvalitu papíru, přes který nepropíjí inkoust, což potěší každého uživatele plnicích per nebo linerů.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 34 cm |
|---|---|
| Formát/velikost zápisníku | A5 |
| Hlavní barva | Navy |
| Linky | Linkované |
| Materiál | papír |
| Počet ks v kartonu | 40 |
| Počet listů | 50-90 listů |
| Rozměry produktu | 21 x 14,5 cm |
| Typ a barva papíru | Papír z cukrové třtiny |
| Váha produktu | 300 g |
| Výška kartonu v cm | 23 cm |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | PRC |
| Značka | Bez značky |
| Šířka kartonu v cm | 32 cm |
| Kód produktu | 5.658487.569.00 |
Možnosti potisku
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Ražba je elegantní a odolná metoda brandingu kůže, umělé kůže, papíru nebo textilu. Nabízí dvě varianty: sleporažba vytváří decentní motiv tmavší než okolní materiál, folioražba dodá motivu barvu pomocí speciální fólie – nejčastěji zlaté nebo stříbrné.
Náš tip: Ražba je skvělou volbou pro luxusní diáře, zápisníky nebo kožené doplňky.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.