Zápisník Unbranded Bass zápisník formátu A5 z recyklovaného materiálu s linkovanými stránkami White
Inovativní bílý zápisník Bass dává druhý život vyřazeným nápojovým kartonům od mléka, ze kterých je vyroben. Pevná obálka chrání 80 listů linkovaného papíru a tvoří čistý, minimalistický podklad pro jakoukoli prezentaci nebo poznámky.
Pomáhá snižovat množství odpadu efektivním využitím recyklovaných surovin a nabízí hladký povrch papíru o gramáži 80 g/m2 pro pohodlné každodenní psaní.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Inovativní bílý zápisník Bass dává druhý život vyřazeným nápojovým kartonům od mléka, ze kterých je vyroben. Pevná obálka chrání 80 listů linkovaného papíru a tvoří čistý, minimalistický podklad pro jakoukoli prezentaci nebo poznámky.
Pomáhá snižovat množství odpadu efektivním využitím recyklovaných surovin a nabízí hladký povrch papíru o gramáži 80 g/m2 pro pohodlné každodenní psaní.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 36 cm |
|---|---|
| Formát/velikost zápisníku | A5 |
| Hlavní barva | White |
| Linky | Linkované |
| Materiál | papír, karton |
| Počet ks v kartonu | 50 |
| Počet listů | 50-90 listů |
| Rozměry produktu | 21 x 14,5 cm |
| Vlastnosti zápisníku | Textilní záložka, Zavírání na gumičku |
| Váha produktu | 294 g |
| Výška kartonu v cm | 24 cm |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | PRC |
| Značka | Bez značky |
| Šířka kartonu v cm | 33 cm |
| Kód produktu | 5.687414.1.00 |
Možnosti potisku
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Ražba je elegantní a odolná metoda brandingu kůže, umělé kůže, papíru nebo textilu. Nabízí dvě varianty: sleporažba vytváří decentní motiv tmavší než okolní materiál, folioražba dodá motivu barvu pomocí speciální fólie – nejčastěji zlaté nebo stříbrné.
Náš tip: Ražba je skvělou volbou pro luxusní diáře, zápisníky nebo kožené doplňky.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.