Linkovaný zápisník z recyklovaného papíru ZONE s obálkou z recyklovaného PET, formát A5 - oatmeal
Praktický linkovaný zápisník v přírodním odstínu oatmeal vyniká obálkou z recyklovaného PET materiálu, která je velmi příjemná na dotek. Formát A5 se snadno vejde do každé brašny nebo batohu, takže osobní poznámky zůstávají vždy po ruce.
Obsahuje 80 listů linkovaného recyklovaného papíru s jemnou strukturou pro plynulé psaní bez zadrhávání. Nechybí ani textilní stuhová záložka pro bleskovou orientaci v textech a pružné očko pro bezpečné uchycení propisky.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Praktický linkovaný zápisník v přírodním odstínu oatmeal vyniká obálkou z recyklovaného PET materiálu, která je velmi příjemná na dotek. Formát A5 se snadno vejde do každé brašny nebo batohu, takže osobní poznámky zůstávají vždy po ruce.
Obsahuje 80 listů linkovaného recyklovaného papíru s jemnou strukturou pro plynulé psaní bez zadrhávání. Nechybí ani textilní stuhová záložka pro bleskovou orientaci v textech a pružné očko pro bezpečné uchycení propisky.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 29 cm |
|---|---|
| Eko certifikace | FSC Mix / FSC Mix Credit |
| Formát/velikost zápisníku | A5 |
| Hlavní barva | Oatmeal |
| Linky | Linkované |
| Materiál | plast |
| Počet ks v kartonu | 40 |
| Počet listů | 50-90 listů |
| Rozměry produktu | 21,5 x 14,5 cm |
| Vlastnosti zápisníku | Zavírání na gumičku |
| Váha produktu | 255 g |
| Výška kartonu v cm | 25 cm |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | PRC |
| Značka | Marksman |
| Šířka kartonu v cm | 36 cm |
| Kód produktu | 5.682620.1312.00 |
Možnosti potisku
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.