On-line nákupNákup z pohodlí kanceláře
otevřeno 24/7On-line 24 hodin denně
Obchodníci na telefonuObchodníci na telefonu
18 let na trhuUrčujeme trendy od roku 2004

Výroba powerbanky na míru - vlastní tvary powerbank

Výroba powerbanky na míru - skutečný reklamní předmět na míru

Powerbanky, nebo-li externí záložní baterie s USB konektorem, jsou v dnešní době nezbytnou výbavou všech, kteří se nechtějí nechat zaskočit náhle vybitým telefonem nebo tabletem. Výroba powerbank na míru má ještě několik výhod navíc. Powerbanky budou přesně podle Vašich představ a nikdo jiný nebude mít stejné. Získáte tak praktický a oblíbený reklamní předmět, kterým můžete vybavit své zaměstnance či obdarovat vážené klienty a obchodní partnery.

Možnosti výroby powerbanky na míru

Zakázkovou výrobu powerbank a dostupné možnosti lze rozdělit na 3 kategorie:

  • 2D powerbanky - jednodušší a levnější varianta, kdy má powerbanka tzv. 2D reliéfní tvar - to znamená, že shora a zdola je tělo powerbanky rovnoběžné a vytvarováním do stran a vlisováním designu z vrchu se vytvaruje například do tvaru Vašeho loga.
  • 3D powerbanky - složitější a dražší varianta, kdy powerbanka může mít v prostoru takřka jakýkoliv tvar dle Vašeho loga, produktu apod. - oproti USB na míru jsou zde však větší limity, protože se dovnitř těla powerbanky musí vejít baterie ve tvaru kvádru.
  • Celopotištěné powerbanky - tvarově standardní powerbanka, která se celá potáhne speciální koženou vrstvou. Na této vrstvě můžete mít vlastní grafiku na míru.

Jak probíhá výroba powerbank na míru?

Po předání grafických podkladů (vaše logo, fotka produktu apod.) vytvoříme v průběhu 2-3 dnů zdarma 3D model a e-mailem Vám zašleme náhledy možného provedení powerbanky.

Budete-li s návrhem spokojeni, existují dvě možnosti dalšího postupu:

  • rozhodnete se rovnou dle 3D modelu pro výrobu celé série (rychlejší dodání)
  • necháte si nejprve vyrobit fyzický vzorek dle 3D modelu (pomalejší dodání)

Výroba bez vzorku: Odsouhlasíte grafické náhledy, uhradíte zálohovou fakturu a do tří týdnů se již budete těšit z nových a užitečných reklamních předmětů.

Výroba se vzorkem: Odsouhlasíte grafické náhledy a uhradíte zálohu za vzorování – orientačně 4000-8000 Kč dle složitosti tvaru powerbanky a toho, zda bude vzorek jen prázdné tělo nebo i včetně baterie. Poté Vám do 8-9 dnů dodáme 1-2 kusy vzorku Vašich powerbank. V případě, že schválíte výrobu celé série, odečteme poplatek za vzorování z celkové ceny objednávky.


Ukázky powerbank na míru...


Jak správně zadat výrobu powerbank na míru?

Je to jednoduché, jen nám sdělíte Vaši představu o provedení powerbanky na míru, tzn. zašlete logo či fotografii produktu, upřesníte kapacitu baterie a počet kusů.

U 3D provedení je potřeba dodat grafické podklady zobrazující produkt či logo alespoň ze tří různých pohledů. V dodaných podkladech se vyvarujte všech rušivých prvků, jako je členité pozadí nebo cokoliv, co daný objekt byť i jen částečně zakrývá.

Při Vašem rozhodování o powerbankách na míru myslete jen na jediné omezení, kterým je velikost samotné baterie a tedy i její kapacita a výdrž. Čím větší kapacitu akumulátor má, tím větší jsou i jeho rozměry, kterým se musí přizpůsobit tělo powerbanky.


Vlastní powerbanky již od 100 ks

Výroba powerbank na míru je k dispozici již od 100 kusů. Powerbanky na zakázku mohou mít typicky kapacitu od 1200 mAh do 6000 mAh. Powerbanky na míru Vám vždy dodáme včetně USB kabelu (standardní USB + microUSB konektor), který slouží jak pro nabíjení powerbanky (např. z adaptéru, PC apod.), tak při otočení pro nabíjení telefonu, tabletu apod. Powerbanky dodáváme zabalené do bílé papírové krabičky. Krabičky je možné v případě zájmu také potisknout nebo dodat exkluzivnější formu balení na míru Vašim přáním.


Další ukázky realizovaných powerbank na míru...