Tritanová láhev HOLLO s bajonetovým uzávěrem, 650 ml - orange / transparent
Odolná oranžová láhev z kvalitního tritanu zajistí spolehlivý pitný režim po celý den. Průhledné stěny dovolují okamžitý přehled o zbývajícím nápoji, zatímco pevný materiál bez BPA odolává nárazům a nepřebírá nežádoucí pachy.
Zajišťuje stoprocentní těsnost pomocí bajonetového uzávěru, který spolehlivě chrání obsah před vylitím v zavazadle. Praktické poutko usnadňuje nošení při sportovních aktivitách i vycházkách do přírody.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Odolná oranžová láhev z kvalitního tritanu zajistí spolehlivý pitný režim po celý den. Průhledné stěny dovolují okamžitý přehled o zbývajícím nápoji, zatímco pevný materiál bez BPA odolává nárazům a nepřebírá nežádoucí pachy.
Zajišťuje stoprocentní těsnost pomocí bajonetového uzávěru, který spolehlivě chrání obsah před vylitím v zavazadle. Praktické poutko usnadňuje nošení při sportovních aktivitách i vycházkách do přírody.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Hlavní barva | Orange |
|---|---|
| Materiál | plast |
| Objem lahve | 650 ml |
| Použití lahve | Na vodu |
| Počet ks v kartonu | 40 |
| Rozměry produktu | 25,7 x Ø 6,7 cm |
| Typ uzávěru a pití | Šroubovací |
| Vlastnosti lahve | Netekoucí, S poutkem |
| Váha produktu | 97 g |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | PRC |
| Kód produktu | 1.36093.11_16.00 |
Možnosti potisku
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.