Subomat XXL RPET podložka na stůl vhodná pro sublimaci Bílá
Velkoformátová bílá podložka na stůl z recyklovaného RPET polyesteru poskytuje velkorysý prostor pro přesný pohyb myši i odložení klávesnice. Povrch je speciálně upraven pro sublimační potisk, což dovoluje vytvořit zcela unikátní design s vysokou kvalitou přenesených barev.
Pevně drží na pracovní ploše pomocí gumové protiskluzové spodní strany, která eliminuje nechtěný pohyb při intenzivním používání v kanceláři nebo u herního počítače.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Velkoformátová bílá podložka na stůl z recyklovaného RPET polyesteru poskytuje velkorysý prostor pro přesný pohyb myši i odložení klávesnice. Povrch je speciálně upraven pro sublimační potisk, což dovoluje vytvořit zcela unikátní design s vysokou kvalitou přenesených barev.
Pevně drží na pracovní ploše pomocí gumové protiskluzové spodní strany, která eliminuje nechtěný pohyb při intenzivním používání v kanceláři nebo u herního počítače.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 80 cm |
|---|---|
| Hlavní barva | Bílá |
| Materiál | guma, polyester |
| Minimální množství pro objednání (MOQ) | 0 |
| Počet ks v kartonu | 50 |
| Počet kusů v balení | 25 ks |
| Rozměry produktu | 780×300×3 mm |
| Váha produktu | 420 g |
| Výška kartonu v cm | 18 cm |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CN |
| Šířka kartonu v cm | 32 cm |
| Kód produktu | 4.732033.1.00 |
Možnosti potisku
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.