SuboBag Power pouzdro-organizér z RPET na zakázku Černá
Praktický černý organizér na kabely z recyklovaného RPET polyesteru nabízí efektivní způsob, jak skoncovat se zamotanou kabeláží v zavazadle. Kvalitní provedení z materiálu 600D v černé barvě doplňuje nápadný štítek potvrzující využití recyklovaných textilních zdrojů.
Chrání uloženou drobnou elektroniku ve třech samostatných síťovaných kapsách s bezpečným zipem a celé pouzdro jistí proti otevření pevným elastickým páskem.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Praktický černý organizér na kabely z recyklovaného RPET polyesteru nabízí efektivní způsob, jak skoncovat se zamotanou kabeláží v zavazadle. Kvalitní provedení z materiálu 600D v černé barvě doplňuje nápadný štítek potvrzující využití recyklovaných textilních zdrojů.
Chrání uloženou drobnou elektroniku ve třech samostatných síťovaných kapsách s bezpečným zipem a celé pouzdro jistí proti otevření pevným elastickým páskem.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 48 cm |
|---|---|
| Hlavní barva | Černá |
| Materiál | polyester |
| Minimální množství pro objednání (MOQ) | 25 |
| Počet ks v kartonu | 200 |
| Počet kusů v balení | 1 ks |
| Rozměry produktu | 195×355×5 mm |
| Váha produktu | 35 g |
| Výška kartonu v cm | 28 cm |
| Země původu | Maďarsko |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | HU |
| Šířka kartonu v cm | 38 cm |
| Kód produktu | 4.731939.2.00 |
Možnosti potisku
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.