Stolní lampa VINGA Niori z RCS Béžová
Moderní béžová stolní lampa Niori představuje vkusný doplněk, který vnáší hřejivé světlo do kanceláře i obývacího pokoje. Minimalistické tělo z certifikovaného recyklovaného plastu doplňuje praktický stmívač pro okamžitou úpravu intenzity jasu podle aktuální nálady.
Funguje bez nutnosti neustálého připojení k síti a na jedno nabití svítí až 8 hodin. Napájí se jednoduše přes USB-C konektor a šetří životní prostředí využitím udržitelných materiálů.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Moderní béžová stolní lampa Niori představuje vkusný doplněk, který vnáší hřejivé světlo do kanceláře i obývacího pokoje. Minimalistické tělo z certifikovaného recyklovaného plastu doplňuje praktický stmívač pro okamžitou úpravu intenzity jasu podle aktuální nálady.
Funguje bez nutnosti neustálého připojení k síti a na jedno nabití svítí až 8 hodin. Napájí se jednoduše přes USB-C konektor a šetří životní prostředí využitím udržitelných materiálů.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Certifikáty | Conform Electromagmetic directive 2014/30/EU, Conform Hazardous substances directive 2011/65/EC & 2015/863, Conform PAHS content in Reach & ZEK 01-4-08, Conform Phtalate content, Conform photobiological safety on lamps and lighting systems directive EN 62471, Free from short- and medium-chain chlorinated paraffins |
|---|---|
| Délka kartonu v cm | 35 cm |
| Hlavní barva | Béžová |
| Lightsource | LED |
| Lightsource Qty | 1 |
| Materiál | recyklovaná abs |
| Počet ks v kartonu | 24 |
| Rozměry produktu | 7.5 x 7.5 x 22.2 x ø 7.5 cm |
| Váha produktu | 200 g |
| Výška kartonu v cm | 48 cm |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CHN |
| Značka | Vinga |
| Šířka kartonu v cm | 26,5 cm |
| Kód produktu | 4.722483.12588.00 |
Možnosti potisku
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.