Sluchátka do uší AVIS se silikonovými kryty - bílá
Bílá sluchátka do uší přinášejí kvalitní hudební zážitek a efektivní izolaci okolního hluku při každodenních aktivitách. Měkké silikonové kryty bezpečně sedí v uchu a umožňují nerušený poslech oblíbených skladeb nebo vyřizování pracovních hovorů.
Balení obsahuje praktické plastové pouzdro pro bezpečné přenášení a náhradní nástavce v různých velikostech pro dokonalé přizpůsobení. Dostatečně dlouhý kabel o délce 120 cm zajišťuje volnost pohybu při používání s mobilním telefonem nebo notebookem.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Bílá sluchátka do uší přinášejí kvalitní hudební zážitek a efektivní izolaci okolního hluku při každodenních aktivitách. Měkké silikonové kryty bezpečně sedí v uchu a umožňují nerušený poslech oblíbených skladeb nebo vyřizování pracovních hovorů.
Balení obsahuje praktické plastové pouzdro pro bezpečné přenášení a náhradní nástavce v různých velikostech pro dokonalé přizpůsobení. Dostatečně dlouhý kabel o délce 120 cm zajišťuje volnost pohybu při používání s mobilním telefonem nebo notebookem.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 41 cm |
|---|---|
| Hlavní barva | Bílá |
| Materiál | PS |
| Počet ks v kartonu | 200 |
| Počet kusů v balení | 20 ks |
| Rozměry produktu | 7X7X1,9 CM |
| Váha produktu | 40 g |
| Výška kartonu v cm | 31 cm |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CN |
| Značka | Midocean |
| Šířka kartonu v cm | 21 cm |
| Kód produktu | 4.29767.1.00 |
Možnosti potisku
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.