Bezdrátový nabíječ a ohřívač SIROTER Bílá
Elegantní bílá sada propojuje výkonnou 15W bezdrátovou nabíječku s praktickým ohřívačem nápojů a vkusným keramickým hrnkem s víčkem o objemu 250 ml. Chytré spojení obou funkcí udržuje kávu nebo čaj v optimální teplotě do 50 °C, zatímco telefon získává energii bez překážejících kabelů.
Zajišťuje snadné ovládání pomocí dotykového panelu se třemi stupni nastavení teploty pro maximální komfort. Obsahuje propojovací USB kabel, který se stará o stabilní napájení celého systému na pracovním stole i v domácnosti.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Elegantní bílá sada propojuje výkonnou 15W bezdrátovou nabíječku s praktickým ohřívačem nápojů a vkusným keramickým hrnkem s víčkem o objemu 250 ml. Chytré spojení obou funkcí udržuje kávu nebo čaj v optimální teplotě do 50 °C, zatímco telefon získává energii bez překážejících kabelů.
Zajišťuje snadné ovládání pomocí dotykového panelu se třemi stupni nastavení teploty pro maximální komfort. Obsahuje propojovací USB kabel, který se stará o stabilní napájení celého systému na pracovním stole i v domácnosti.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 36 cm |
|---|---|
| Hlavní barva | Bílá |
| Počet ks v kartonu | 12 |
| Rozměry produktu | 15X11,5X1CM |
| Váha produktu | 630 g |
| Výška kartonu v cm | 42 cm |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CN |
| Značka | Midocean |
| Šířka kartonu v cm | 27 cm |
| Kód produktu | 4.715894.1.00 |
Možnosti potisku
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.