Hrnek Sculptus - zelená
Temně černý vnější povrch a svěží zelený vnitřek tvoří atraktivní pár, který oživí rituál pití ranní kávy. Speciální úprava dovoluje laserové gravírování loga, jehož barva přesně odpovídá zelenému vnitřnímu glazování.
Zahrnuje ergonomické ucho a kapacitu 300 ml, ideální pro čaj i kávu. Odolný keramický materiál dovoluje ohřev v mikrovlnné troubě a balení v kraftové krabici usnadňuje další distribuci.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Temně černý vnější povrch a svěží zelený vnitřek tvoří atraktivní pár, který oživí rituál pití ranní kávy. Speciální úprava dovoluje laserové gravírování loga, jehož barva přesně odpovídá zelenému vnitřnímu glazování.
Zahrnuje ergonomické ucho a kapacitu 300 ml, ideální pro čaj i kávu. Odolný keramický materiál dovoluje ohřev v mikrovlnné troubě a balení v kraftové krabici usnadňuje další distribuci.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Hlavní barva | Zelená |
|---|---|
| Materiál | keramika |
| Minimální množství pro objednání (MOQ) | 0 |
| Objem hrnku | 300ml |
| Použití | Na čaj, Na kávu, Na latté |
| Počet ks v kartonu | 36 |
| Počet kusů v balení | 1 ks |
| Rozměry produktu | ø89×86 mm |
| Ucho hrnku | S ouškem |
| Vlastnosti hrnku | Do mikrovlnky |
| Váha produktu | 362 g |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CN |
| Kód produktu | 1.680913.6.00 |
Možnosti potisku
Chcete, aby váš potisk vydržel roky? Gravírování je jednou z nejodolnějších technologií brandingu. Motiv je vypálen přímo do povrchu reklamního předmětu, takže se neodře ani nesmyje. Skvěle se hodí na kov, dřevo, plast a další materiály. Perfektní volba pro luxusní dárkové předměty - kovová pera, termosky nebo dřevěné předměty.
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Potřebujete potisk, který odolá i mytí v myčce? Tento technologicky náročný způsob brandingu je určen pro produkty ze skla a keramiky, kdy je motiv vypálen do povrchu předmětu. Technologie využívá přímých barev, není vhodná pro složité plnobarevné motivy.
Volitelné tiskové pozice
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.