Ručník Frotery Image pro celoplošný plnobarevný potisk White
Speciální reklamní ručník a osuška vyvinutá speciálně pro plnobarevný potisk do celé plochy ručníku. Ručník má z jedné strany bavlněné smyčkové froté určené pro utírání a z druhé strany má speciální polyesterová vlákna určená pro potisk sublimačním tiskem.
více
Popis
Speciální reklamní ručník a osuška vyvinutá speciálně pro plnobarevný potisk do celé plochy ručníku. Ručník má z jedné strany bavlněné smyčkové froté určené pro utírání a z druhé strany má speciální polyesterová vlákna určená pro potisk sublimačním tiskem.
Vlastnosti
| Gramáž | 400 g/m² |
|---|---|
| Hlavní barva | Bílá |
| Materiál | polyester 100 % |
| Obecný rozměr | Velké (nad 100x150 cm) |
| Přesný rozměr | 100 x 180 cm |
| Tvar | Obdélníkový |
| Typ | Froté |
| Vzor | Jednobarevný |
| Značka | Frotery |
| Kód produktu | 2.44124.1 |
Možnosti potisku
Potisk textilu
Nechte své nápady vyniknout díky našim špičkovým technologiím potisku! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku dle složitosti motivu, počtu kusů a materiálu textilu. Vy se nemusíte o nic starat, jen se těšit na výsledek.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.