Zápisník se stojánkem na telefon RINBOOK, A5 Černá
Sofistikovaný černý zápisník formátu A5 s tvrdými deskami z recyklovaného PET materiálu chytře kombinuje psací plochu s integrovaným stojánkem na mobilní telefon. Balení obsahuje unikátní pero 2v1, které nabízí možnost klasického kuličkového psaní i psaní bez inkoustu.
Ukrývá 192 linkovaných stran z recyklovaného papíru doplněných o barevně sladěnou gumičku a látkovou záložku. Pevná konstrukce desek spolehlivě chrání záznamy před poškozením a multifunkční prvky zvyšují efektivitu práce u stolu i v terénu.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Sofistikovaný černý zápisník formátu A5 s tvrdými deskami z recyklovaného PET materiálu chytře kombinuje psací plochu s integrovaným stojánkem na mobilní telefon. Balení obsahuje unikátní pero 2v1, které nabízí možnost klasického kuličkového psaní i psaní bez inkoustu.
Ukrývá 192 linkovaných stran z recyklovaného papíru doplněných o barevně sladěnou gumičku a látkovou záložku. Pevná konstrukce desek spolehlivě chrání záznamy před poškozením a multifunkční prvky zvyšují efektivitu práce u stolu i v terénu.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 44 cm |
|---|---|
| Eko certifikace | FSC (Forest Stewardship Council) |
| Formát/velikost zápisníku | A5 |
| Hlavní barva | Černá |
| Linky | Linkované |
| Materiál | recyklovaný papír |
| Počet ks v kartonu | 40 |
| Počet listů | 90 a více listů |
| Rozměry produktu | 21X1,5X14,5CM |
| Vlastnosti zápisníku | Zavírání na gumičku, Textilní záložka |
| Váha produktu | 290 g |
| Výška kartonu v cm | 24 cm |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CN |
| Značka | Midocean |
| Šířka kartonu v cm | 32 cm |
| Kód produktu | 5.715770.2.00 |
Možnosti potisku
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.