Samonavíjecí klip k telefonu RETRO Černá
Praktický černý naviják představuje bezpečný úchyt pro mobilní telefon nebo identifikační kartu. Kombinace odolného ABS těla a hliníkové karabiny zajišťuje nízkou hmotnost a vysokou funkčnost během každodenního používání.
Předchází pádům a ztrátě cenností prostřednictvím pevného samonavíjecího mechanismu. Umožňuje snadné připnutí k poutku kalhot nebo k batohu a zvyšuje komfort při pohybu v kanceláři i ve městě.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Praktický černý naviják představuje bezpečný úchyt pro mobilní telefon nebo identifikační kartu. Kombinace odolného ABS těla a hliníkové karabiny zajišťuje nízkou hmotnost a vysokou funkčnost během každodenního používání.
Předchází pádům a ztrátě cenností prostřednictvím pevného samonavíjecího mechanismu. Umožňuje snadné připnutí k poutku kalhot nebo k batohu a zvyšuje komfort při pohybu v kanceláři i ve městě.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 59 cm |
|---|---|
| Hlavní barva | Černá |
| Materiál | abs |
| Počet ks v kartonu | 600 |
| Počet kusů v balení | 100 ks |
| Rozměry produktu | 6X16,2CM |
| Váha produktu | 10 g |
| Výška kartonu v cm | 31 cm |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CN |
| Značka | Midocean |
| Šířka kartonu v cm | 40 cm |
| Kód produktu | 4.715618.2.00 |
Možnosti potisku
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.