Rafob nabíjecí kabel s přívěškem na klíče Modrá
Modrý nabíjecí kabel z recyklovaného hliníku a RPET slouží jako vysoce praktický přívěsek na klíče, který zůstává vždy k dispozici. Modrý textilní oplet a pevné kovové koncovky zrcadlí zodpovědný ekologický přístup k výrobě moderního IT příslušenství.
Zahrnuje univerzální konektory micro USB, USB-C i Lightning a umožňuje plynulé napájení z klasického USB portu i z moderního USB-C zdroje.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Modrý nabíjecí kabel z recyklovaného hliníku a RPET slouží jako vysoce praktický přívěsek na klíče, který zůstává vždy k dispozici. Modrý textilní oplet a pevné kovové koncovky zrcadlí zodpovědný ekologický přístup k výrobě moderního IT příslušenství.
Zahrnuje univerzální konektory micro USB, USB-C i Lightning a umožňuje plynulé napájení z klasického USB portu i z moderního USB-C zdroje.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 51 cm |
|---|---|
| Hlavní barva | Modrá |
| Materiál | hliník, polyester |
| Minimální množství pro objednání (MOQ) | 0 |
| Počet ks v kartonu | 500 |
| Počet kusů v balení | 100 ks |
| Rozměry produktu | 22×170×8 mm |
| Váha produktu | 24 g |
| Výška kartonu v cm | 35 cm |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CN |
| Šířka kartonu v cm | 37 cm |
| Kód produktu | 4.731943.5.00 |
Možnosti potisku
Chcete, aby váš potisk vydržel roky? Gravírování je jednou z nejodolnějších technologií brandingu. Motiv je vypálen přímo do povrchu reklamního předmětu, takže se neodře ani nesmyje. Skvěle se hodí na kov, dřevo, plast a další materiály. Perfektní volba pro luxusní dárkové předměty - kovová pera, termosky nebo dřevěné předměty.
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.