Rabobank Sun power banka RABS Modrá
Modrá powerbanka Rabobank vyrobená z recyklovaného ABS plastu využívá energii ze slunečního záření k prodloužení provozu mobilních zařízení. Vestavěný solární panel slouží jako alternativní zdroj pro průběžné dobíjení akumulátoru s kapacitou 4000 mAh během pobytu v přírodě nebo na cestách.
Obsahuje jeden USB a jeden USB-C port pro pohodlné připojení různorodé elektroniky od telefonů po sluchátka. K rychlému doplnění energie z elektrické sítě slouží vstupní USB-C port a přiložený napájecí kabel.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Modrá powerbanka Rabobank vyrobená z recyklovaného ABS plastu využívá energii ze slunečního záření k prodloužení provozu mobilních zařízení. Vestavěný solární panel slouží jako alternativní zdroj pro průběžné dobíjení akumulátoru s kapacitou 4000 mAh během pobytu v přírodě nebo na cestách.
Obsahuje jeden USB a jeden USB-C port pro pohodlné připojení různorodé elektroniky od telefonů po sluchátka. K rychlému doplnění energie z elektrické sítě slouží vstupní USB-C port a přiložený napájecí kabel.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 50,7 cm |
|---|---|
| Hlavní barva | Modrá |
| Materiál | abs |
| Minimální množství pro objednání (MOQ) | 0 |
| Počet ks v kartonu | 100 |
| Počet kusů v balení | 50 ks |
| Rozměry produktu | 67×127×12 mm |
| Váha produktu | 165 g |
| Výška kartonu v cm | 29 cm |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CN |
| Šířka kartonu v cm | 30 cm |
| Kód produktu | 4.732003.5.00 |
Možnosti potisku
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.