Rabobank FastMag power banka RABS Černá
Elegantní černá powerbanka vyrobená z recyklovaného ABS materiálu poskytuje spolehlivou zásobu energie v ekologickém provedení. Kapacita 5000 mAh a silný magnet pro 15W bezdrátové nabíjení umožňují pohodlné používání telefonu během napájení bez překážející kabeláže.
Pracuje s rozhraním USB-C pro rychlý vstup i výstup energie a v balení nechybí ani USB kabel. Obsahuje také kovový kroužek pro upevnění k zařízením, která původně magnetický povrch postrádají.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Elegantní černá powerbanka vyrobená z recyklovaného ABS materiálu poskytuje spolehlivou zásobu energie v ekologickém provedení. Kapacita 5000 mAh a silný magnet pro 15W bezdrátové nabíjení umožňují pohodlné používání telefonu během napájení bez překážející kabeláže.
Pracuje s rozhraním USB-C pro rychlý vstup i výstup energie a v balení nechybí ani USB kabel. Obsahuje také kovový kroužek pro upevnění k zařízením, která původně magnetický povrch postrádají.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 37 cm |
|---|---|
| Hlavní barva | Černá |
| Materiál | abs, kov |
| Minimální množství pro objednání (MOQ) | 0 |
| Počet ks v kartonu | 100 |
| Počet kusů v balení | 1 ks |
| Rozměry produktu | 64×98×16 mm |
| Váha produktu | 149 g |
| Výška kartonu v cm | 13,6 cm |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CN |
| Šířka kartonu v cm | 35 cm |
| Kód produktu | 4.731997.2.00 |
Možnosti potisku
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Volitelné tiskové pozice
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.