Propiska Unbranded Kuličkové pero ve stříbrném provedení Kish Navy
Tmavě modrá propiska kombinuje vkusné stříbrné prvky s udržitelným přístupem k výrobě. Tělo vyrobené z recyklovaného hliníku šetří přírodní zdroje a aktivně snižuje emise skleníkových plynů.
Využívá precizní silikonový stylus pro snadnou práci na tabletu nebo chytrém telefonu. Kvalitní černý inkoust s délkou psací stopy až 800 metrů aktivujete spolehlivým klikacím mechanismem.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Tmavě modrá propiska kombinuje vkusné stříbrné prvky s udržitelným přístupem k výrobě. Tělo vyrobené z recyklovaného hliníku šetří přírodní zdroje a aktivně snižuje emise skleníkových plynů.
Využívá precizní silikonový stylus pro snadnou práci na tabletu nebo chytrém telefonu. Kvalitní černý inkoust s délkou psací stopy až 800 metrů aktivujete spolehlivým klikacím mechanismem.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Barva inkoustu | Černá |
|---|---|
| Délka psaní | Do 1000m |
| Hlavní barva | Navy |
| Materiál | hliník |
| Mechanismus ovládání | Klikací |
| Počet ks v kartonu | 500 |
| Rozměry produktu | 14,4 x Ø 1 cm |
| Tloušťka hrotu | Standardní (1mm) |
| Vlastnosti propisek | S klipem |
| Váha produktu | 18 g |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | PRC |
| Kód produktu | 1.693565.507.00 |
Možnosti potisku
Chcete, aby váš potisk vydržel roky? Gravírování je jednou z nejodolnějších technologií brandingu. Motiv je vypálen přímo do povrchu reklamního předmětu, takže se neodře ani nesmyje. Skvěle se hodí na kov, dřevo, plast a další materiály. Perfektní volba pro luxusní dárkové předměty - kovová pera, termosky nebo dřevěné předměty.
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.