Příslušenství k PC Unbranded Vysouvací datový synchronizační a rychlonabíjecí 45W kabel 5 v 1 o délce 100 cm z recyklovaného plastu a hliníku Alasia Royal blue
Stylový modrý kabel Alasia Royal blue v samonavíjecím provedení zajišťuje přehledné a rychlé nabíjení bez neustálého rozmotávání uzlů. Konstrukce z recyklovaného plastu a hliníku podtrhuje šetrný přístup k životnímu prostředí bez kompromisů v kvalitě nebo designu.
Zajišťuje bleskový přenos dat a napájení výkonem až 45 W přes USB-C konektor, zatímco ostatní koncovky obslouží širokou škálu přenosných zařízení. Obsahuje integrovaný stojánek pro pohodlné sledování videí a plně spolupracuje s automobilovými systémy CarPlay a Android Auto.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Stylový modrý kabel Alasia Royal blue v samonavíjecím provedení zajišťuje přehledné a rychlé nabíjení bez neustálého rozmotávání uzlů. Konstrukce z recyklovaného plastu a hliníku podtrhuje šetrný přístup k životnímu prostředí bez kompromisů v kvalitě nebo designu.
Zajišťuje bleskový přenos dat a napájení výkonem až 45 W přes USB-C konektor, zatímco ostatní koncovky obslouží širokou škálu přenosných zařízení. Obsahuje integrovaný stojánek pro pohodlné sledování videí a plně spolupracuje s automobilovými systémy CarPlay a Android Auto.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 32 cm |
|---|---|
| Hlavní barva | Royal blue |
| Materiál | hliník, plast |
| Počet ks v kartonu | 200 |
| Rozměry produktu | 100 x Ø 0,8 cm |
| Váha produktu | 51 g |
| Výška kartonu v cm | 34 cm |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | PRC |
| Značka | Bez značky |
| Šířka kartonu v cm | 40 cm |
| Kód produktu | 4.693300.558.00 |
Možnosti potisku
Chcete, aby váš potisk vydržel roky? Gravírování je jednou z nejodolnějších technologií brandingu. Motiv je vypálen přímo do povrchu reklamního předmětu, takže se neodře ani nesmyje. Skvěle se hodí na kov, dřevo, plast a další materiály. Perfektní volba pro luxusní dárkové předměty - kovová pera, termosky nebo dřevěné předměty.
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.