Příslušenství k PC Unbranded Vysouvací datový synchronizační a rychlonabíjecí 40W kabel 5 v 1 z recyklovaného plastu o délce 90 cm Citala White
Bílý samonavíjecí kabel Citala efektivně spojuje rychlé 40W nabíjení a spolehlivou synchronizaci dat v jednom kompaktním těle z recyklovaného plastu. Při propojení přes USB-C konektory zajistí bleskové doplnění energie připojenému zařízení.
Propojuje širokou škálu rozhraní jako USB-A, USB-C, Lightning a Micro USB. Devadesáticentimetrová délka spolu s plnou podporou systémů CarPlay a Android Auto usnadňuje manipulaci v autě, doma i v kanceláři.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Bílý samonavíjecí kabel Citala efektivně spojuje rychlé 40W nabíjení a spolehlivou synchronizaci dat v jednom kompaktním těle z recyklovaného plastu. Při propojení přes USB-C konektory zajistí bleskové doplnění energie připojenému zařízení.
Propojuje širokou škálu rozhraní jako USB-A, USB-C, Lightning a Micro USB. Devadesáticentimetrová délka spolu s plnou podporou systémů CarPlay a Android Auto usnadňuje manipulaci v autě, doma i v kanceláři.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 38 cm |
|---|---|
| Hlavní barva | White |
| Počet ks v kartonu | 200 |
| Rozměry produktu | 90 x 1,3 x Ø 5,4 cm |
| Váha produktu | 39 g |
| Výška kartonu v cm | 40 cm |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | PRC |
| Značka | Bez značky |
| Šířka kartonu v cm | 43 cm |
| Kód produktu | 4.693326.1.00 |
Možnosti potisku
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.