Příslušenství k mobilním telefonům Unbranded Vodotěsné pouzdro na telefon Dombay velikosti L White
Bílé vodotěsné pouzdro Dombay ve velikosti L představuje nezbytnou ochranu pro mobilní telefon v náročných podmínkách. Splněná norma IPX7 zaručuje nepropustnost vody a dovoluje bezpečné používání přístroje u moře, řeky nebo v dešti.
Ponechává volné ruce při pádlování nebo chůzi pomocí pevné šňůrky na krk. Bílé lemování zvyšuje viditelnost pouzdra v zavazadle a čirý průzor zachovává vysokou citlivost dotykové obrazovky pro pohodlné ovládání.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Bílé vodotěsné pouzdro Dombay ve velikosti L představuje nezbytnou ochranu pro mobilní telefon v náročných podmínkách. Splněná norma IPX7 zaručuje nepropustnost vody a dovoluje bezpečné používání přístroje u moře, řeky nebo v dešti.
Ponechává volné ruce při pádlování nebo chůzi pomocí pevné šňůrky na krk. Bílé lemování zvyšuje viditelnost pouzdra v zavazadle a čirý průzor zachovává vysokou citlivost dotykové obrazovky pro pohodlné ovládání.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 28 cm |
|---|---|
| Hlavní barva | White |
| Materiál | plast |
| Počet ks v kartonu | 300 |
| Rozměry produktu | 27 x 11 cm |
| Váha produktu | 29 g |
| Výška kartonu v cm | 29 cm |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | PRC |
| Značka | Bez značky |
| Šířka kartonu v cm | 49 cm |
| Kód produktu | 4.693335.1.00 |
Možnosti potisku
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.