Poznámkový blok Fil s kroužkovou vazbou z recyklovaného RCS, A5, Navy
Tmavě modrý kroužkový zápisník formátu A5 s pevnou vazbou spojuje profesionální vzhled s vysokou udržitelností. Uvnitř se nachází 60 linkovaných listů z recyklovaného papíru s gramáží 70 g/m², nesoucích prestižní certifikaci RCS pro ověřený původ materiálů.
Zajišťuje pohodlné psaní v kanceláři i na cestách a vzhledem k jednodruhovému složení jej lze po dosloužení snadno recyklovat. Kroužková vazba udržuje perfektní stabilitu při rozevření, takže psací plocha zůstává vždy rovná.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Tmavě modrý kroužkový zápisník formátu A5 s pevnou vazbou spojuje profesionální vzhled s vysokou udržitelností. Uvnitř se nachází 60 linkovaných listů z recyklovaného papíru s gramáží 70 g/m², nesoucích prestižní certifikaci RCS pro ověřený původ materiálů.
Zajišťuje pohodlné psaní v kanceláři i na cestách a vzhledem k jednodruhovému složení jej lze po dosloužení snadno recyklovat. Kroužková vazba udržuje perfektní stabilitu při rozevření, takže psací plocha zůstává vždy rovná.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 24 cm |
|---|---|
| Eko certifikace | RCS (Recycled Claim Standard) |
| Formát/velikost zápisníku | A5 |
| Hlavní barva | Navy |
| Linky | Linkované |
| Počet ks v kartonu | 50 |
| Počet listů | 50-90 listů |
| Rozměry produktu | 21,1 x 14,2 cm |
| Váha produktu | 175 g |
| Výška kartonu v cm | 27 cm |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | PRC |
| Značka | Bez značky |
| Šířka kartonu v cm | 38 cm |
| Kód produktu | 5.728634.516.00 |
Možnosti potisku
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.