Powerbanka Xtorm Xtorm Go2 20W powerbanka s kapacitou 5 000 mAh Solid black
Tato powerbanka s kapacitou 5 000 mAh umožňuje rychlé a pohodlné nabíjení přímo pro váš telefon. Díky jedinečnému designu, ultra kompaktním rozměrům a nízké hmotnosti pouhých 101 gramů ji snadno uložíte do tašky nebo kapsy bundy. Výklopný konektor USB-C s výkonem 20 W umožňuje nabíjet váš chytrý telefon nebo sluchátka bez potřeby kabelů a zároveň poskytuje užitečnou energetickou rezervu pro menší tablety.
více
Popis
Tato powerbanka s kapacitou 5 000 mAh umožňuje rychlé a pohodlné nabíjení přímo pro váš telefon. Díky jedinečnému designu, ultra kompaktním rozměrům a nízké hmotnosti pouhých 101 gramů ji snadno uložíte do tašky nebo kapsy bundy. Výklopný konektor USB-C s výkonem 20 W umožňuje nabíjet váš chytrý telefon nebo sluchátka bez potřeby kabelů a zároveň poskytuje užitečnou energetickou rezervu pro menší tablety.
Vlastnosti
| Batteries (count) | 1 |
|---|---|
| Délka kartonu v cm | 43,3 cm |
| Hlavní barva | Solid black |
| Materiál | recyklovaný plast 85 %, abs 15 % |
| Počet ks v kartonu | 50 |
| Rozměry produktu | 3,7 x 2,65 x 8 cm |
| Váha produktu | 101 g |
| Výška kartonu v cm | 34,5 cm |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | PRC |
| Značka | Xtorm |
| Šířka kartonu v cm | 20,3 cm |
| Kód produktu | 4.766369.233.00 |
Možnosti potisku
Gravírování
Chcete, aby váš potisk vydržel roky? Gravírování je jednou z nejodolnějších technologií brandingu. Motiv je vypálen přímo do povrchu reklamního předmětu, takže se neodře ani nesmyje. Skvěle se hodí na kov, dřevo, plast a další materiály. Perfektní volba pro luxusní dárkové předměty - kovová pera, termosky nebo dřevěné předměty.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.