Powerbanka Xtorm Xtorm Go2 15W bezdrátová powerbanka s kapacitou 5 000 mAh Solid black
Magnetická powerbanka Xtorm Go2 (5 000 mAh) poskytne vašemu smartphonu až jedno plné nabití navíc a disponuje silným magnetickým bezdrátovým nabíjením s výkonem až 15 W. Díky ultra tenkému provedení o tloušťce 13 mm a nízké hmotnosti 121 g je ideální pro každodenní použití, cestování nebo festivaly. Díky šestivrstvé bezpečnostní ochraně nabízí powerbanka Xtorm spolehlivé nabíjení bezpečné i pro použití v letadle a zároveň poskytuje rychlé dobití až o 24 % za pouhých 30 minut. Powerbanka se plně nabije přibližně za dvě hodiny přes USB-C PD a také podporuje průchozí nabíjení, což vám umožní dobíjet telefon, zatímco se powerbanka sama nabíjí.
více
Popis
Magnetická powerbanka Xtorm Go2 (5 000 mAh) poskytne vašemu smartphonu až jedno plné nabití navíc a disponuje silným magnetickým bezdrátovým nabíjením s výkonem až 15 W. Díky ultra tenkému provedení o tloušťce 13 mm a nízké hmotnosti 121 g je ideální pro každodenní použití, cestování nebo festivaly. Díky šestivrstvé bezpečnostní ochraně nabízí powerbanka Xtorm spolehlivé nabíjení bezpečné i pro použití v letadle a zároveň poskytuje rychlé dobití až o 24 % za pouhých 30 minut. Powerbanka se plně nabije přibližně za dvě hodiny přes USB-C PD a také podporuje průchozí nabíjení, což vám umožní dobíjet telefon, zatímco se powerbanka sama nabíjí.
Vlastnosti
| Batteries (count) | 1 |
|---|---|
| Délka kartonu v cm | 34 cm |
| Hlavní barva | Solid black |
| Materiál | recyklovaný plast 85 %, abs 15 % |
| Počet ks v kartonu | 40 |
| Rozměry produktu | 10 x 1,3 x 6,9 cm |
| Váha produktu | 121 g |
| Výška kartonu v cm | 25 cm |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | PRC |
| Značka | Xtorm |
| Šířka kartonu v cm | 26 cm |
| Kód produktu | 4.766370.233.00 |
Možnosti potisku
Gravírování
Chcete, aby váš potisk vydržel roky? Gravírování je jednou z nejodolnějších technologií brandingu. Motiv je vypálen přímo do povrchu reklamního předmětu, takže se neodře ani nesmyje. Skvěle se hodí na kov, dřevo, plast a další materiály. Perfektní volba pro luxusní dárkové předměty - kovová pera, termosky nebo dřevěné předměty.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.