Powerbanka RALUSOL - modrá / černá
Modrá solární powerbanka RALUSOL v těle z recyklovaného hliníku představuje udržitelné řešení pro napájení elektroniky v terénu. Vestavěný solární panel doplňuje energii 4 000 mAh baterie kdekoli na slunci, což z ní dělá nepostradatelnou součást výbavy pro turistiku a kempování.
Zajišťuje napájení skrze dva klasické USB porty a moderní USB-C rozhraní pro maximální flexibilitu připojení. Kombinuje ekologický přístup s vysokou mechanickou odolností hliníkového pouzdra.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Modrá solární powerbanka RALUSOL v těle z recyklovaného hliníku představuje udržitelné řešení pro napájení elektroniky v terénu. Vestavěný solární panel doplňuje energii 4 000 mAh baterie kdekoli na slunci, což z ní dělá nepostradatelnou součást výbavy pro turistiku a kempování.
Zajišťuje napájení skrze dva klasické USB porty a moderní USB-C rozhraní pro maximální flexibilitu připojení. Kombinuje ekologický přístup s vysokou mechanickou odolností hliníkového pouzdra.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 46 cm |
|---|---|
| Hlavní barva | Modrá |
| Kapacita | 4000 mAh |
| Materiál | hliník |
| Minimální množství pro objednání (MOQ) | 0 |
| Počet ks v kartonu | 50 |
| Počet kusů v balení | 1 ks |
| Rozměry produktu | 152×75×10 mm |
| Vlastnosti | Cestovní, Pro mobily, Solární |
| Vstupy | USB-C |
| Váha produktu | 186 g |
| Výstupy | USB-A, USB-C |
| Výška kartonu v cm | 20,5 cm |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CN |
| Šířka kartonu v cm | 26 cm |
| Kód produktu | 4.57164.5_2.00 |
Možnosti potisku
Chcete, aby váš potisk vydržel roky? Gravírování je jednou z nejodolnějších technologií brandingu. Motiv je vypálen přímo do povrchu reklamního předmětu, takže se neodře ani nesmyje. Skvěle se hodí na kov, dřevo, plast a další materiály. Perfektní volba pro luxusní dárkové předměty - kovová pera, termosky nebo dřevěné předměty.
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Volitelné tiskové pozice
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.