Powerbanka KAPRIN - bílá
Bílá powerbanka KAPRIN s kapacitou 10 000 mAh představuje čistý minimalistický design spojený s vysokým výkonem. Jednobarevné provedení působí nadčasově a snadno zapadne do každého stylu. I přes velkou energetickou kapacitu si zachovává štíhlý profil, který nezatěžuje kapsu ani příruční tašku.
Pomáhá udržet v provozu až tři připojená zařízení současně pomocí trojice integrovaných portů. Funguje jako nepostradatelný zdroj energie při dlouhých letech, festivalech nebo na místech bez přístupu k zásuvkám a klasický Micro USB konektor zajišťuje snadné dobíjení zdroje.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Bílá powerbanka KAPRIN s kapacitou 10 000 mAh představuje čistý minimalistický design spojený s vysokým výkonem. Jednobarevné provedení působí nadčasově a snadno zapadne do každého stylu. I přes velkou energetickou kapacitu si zachovává štíhlý profil, který nezatěžuje kapsu ani příruční tašku.
Pomáhá udržet v provozu až tři připojená zařízení současně pomocí trojice integrovaných portů. Funguje jako nepostradatelný zdroj energie při dlouhých letech, festivalech nebo na místech bez přístupu k zásuvkám a klasický Micro USB konektor zajišťuje snadné dobíjení zdroje.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 29 cm |
|---|---|
| Hlavní barva | Bílá |
| Kapacita | 10000 mAh |
| Materiál | pvc |
| Minimální množství pro objednání (MOQ) | 0 |
| Počet ks v kartonu | 30 |
| Počet kusů v balení | 10 ks |
| Rozměry produktu | 65×143×27 mm |
| Vlastnosti | Cestovní, Pro mobily |
| Vstupy | Micro USB |
| Váha produktu | 290 g |
| Výstupy | USB-A |
| Výška kartonu v cm | 20 cm |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CN |
| Šířka kartonu v cm | 29 cm |
| Kód produktu | 4.50845.1.00 |
Možnosti potisku
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Volitelné tiskové pozice
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.