Pointer podložka pod myš Černá
Klasická černá podložka pod myš představuje univerzální a elegantní volbu pro každé pracoviště. Decentní polyesterový povrch vyniká vysokou odolností a dokonale spolupracuje se všemi typy počítačových myší.
Drží svou pozici za všech okolností a eliminuje nežádoucí klouzání po povrchu stolu. Svou jednoduchostí a precizním zpracováním splňuje nároky na profesionální vybavení kanceláře i domácí pracovny.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Klasická černá podložka pod myš představuje univerzální a elegantní volbu pro každé pracoviště. Decentní polyesterový povrch vyniká vysokou odolností a dokonale spolupracuje se všemi typy počítačových myší.
Drží svou pozici za všech okolností a eliminuje nežádoucí klouzání po povrchu stolu. Svou jednoduchostí a precizním zpracováním splňuje nároky na profesionální vybavení kanceláře i domácí pracovny.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 38 cm |
|---|---|
| Hlavní barva | Černá |
| Materiál | polypropylen |
| Minimální množství pro objednání (MOQ) | 0 |
| Počet ks v kartonu | 250 |
| Počet kusů v balení | 50 ks |
| Rozměry produktu | 220×180 mm |
| Váha produktu | 60 g |
| Výška kartonu v cm | 22 cm |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CN |
| Šířka kartonu v cm | 23,5 cm |
| Kód produktu | 4.48800.2.00 |
Možnosti potisku
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.