Podložka pod myš Lumin s plnobarevným potiskem, White
Odolná bílá podložka pod myš poskytuje hladký povrch pro precizní snímání pohybu při práci v kanceláři i během intenzivního hraní. Čistý bílý podklad s možností plnobarevného potisku od okraje k okraji dovoluje vytvořit unikátní design, který oživí každý pracovní prostor.
Drží stabilně na místě na jakémkoliv typu stolu pomocí protiskluzové spodní vrstvy a po skončení životnosti zůstává plně recyklovatelná. Byla vyrobena ve Spojeném království v praktickém rozměru 24 × 19 cm.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Odolná bílá podložka pod myš poskytuje hladký povrch pro precizní snímání pohybu při práci v kanceláři i během intenzivního hraní. Čistý bílý podklad s možností plnobarevného potisku od okraje k okraji dovoluje vytvořit unikátní design, který oživí každý pracovní prostor.
Drží stabilně na místě na jakémkoliv typu stolu pomocí protiskluzové spodní vrstvy a po skončení životnosti zůstává plně recyklovatelná. Byla vyrobena ve Spojeném království v praktickém rozměru 24 × 19 cm.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 26 cm |
|---|---|
| Hlavní barva | White |
| Materiál | plast |
| Počet ks v kartonu | 150 |
| Rozměry produktu | 19 x 0,12 x 24 cm |
| Váha produktu | 92 g |
| Výška kartonu v cm | 13 cm |
| Země původu | Spojené království |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | UNITED KINGDOM |
| Značka | Bez značky |
| Šířka kartonu v cm | 41 cm |
| Kód produktu | 4.728870.1.00 |
Možnosti potisku
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.