Plážová taška z netkané textilie KAIMONO - modrá
Lehká modrá taška z netkané textilie RPET představuje skvělou volbu pro výlet k vodě i rychlý nákup. Recyklovaný materiál z plastových lahví aktivně pomáhá redukovat odpad v přírodě.
Zvětšuje vnitřní objem pomocí spodního klínu, který umožňuje stabilní uložení i objemnějších předmětů. Dlouhá ucha zajišťují komfortní nošení přes rameno i při plném zatížení.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Lehká modrá taška z netkané textilie RPET představuje skvělou volbu pro výlet k vodě i rychlý nákup. Recyklovaný materiál z plastových lahví aktivně pomáhá redukovat odpad v přírodě.
Zvětšuje vnitřní objem pomocí spodního klínu, který umožňuje stabilní uložení i objemnějších předmětů. Dlouhá ucha zajišťují komfortní nošení přes rameno i při plném zatížení.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 50 cm |
|---|---|
| Hlavní barva | Modrá |
| Materiál | recyklovaný plast |
| Počet ks v kartonu | 150 |
| Rozměry produktu | 45X16X32CM |
| Typ tašky | Nákupní |
| Typ úchytu | Dlouhé ucho |
| Uzavírání | Otevřená |
| Váha produktu | 60 g |
| Výška kartonu v cm | 34 cm |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CN |
| Značka | Midocean |
| Šířka kartonu v cm | 38 cm |
| Kód produktu | 5.622439.5.00 |
Možnosti potisku
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.