Plastová škrabka na led CASCADE - černá
Popis
Škrabka na led Cascade v černé barvě slouží k rychlému a bezpečnému očištění oken automobilu od námrazy a sněhu. Vyrobená z vysoce odolného polypropylenu si zachovává tuhost i v extrémních mrazech a efektivně kopíruje povrch skla bez rizika poškrábání.
Odstraňuje vrstvy ledu pomocí pevné hrany o tloušťce 0,6 cm, která vyniká dlouhou životností. Kompaktní provedení umožňuje diskrétní uložení v přihrádce vozu, kde zůstává připravena k okamžitému zimnímu zásahu.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Hlavní barva | Černá |
|---|---|
| Materiál | polystyren |
| Počet ks v kartonu | 200 |
| Počet kusů v balení | 50 ks |
| Rozměry produktu | 21.4 x 8.8 x 0.6 cm |
| Váha produktu | 45 g |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CHN |
| Kód produktu | 1.25274.2.00 |
Možnosti potisku
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.