Pero Tide smooth touch z GRS recykl. ABS Modrá
Sytě modré pero Tide představuje funkční doplněk vyrobený z recyklovaného plastu s certifikací GRS. Hebký silikonový povrch v místě úchopu zvyšuje komfort a brání klouzání pera v prstech.
Vyniká modrým inkoustem s kapacitou na 1200 metrů psaní a matně lakovanými prvky na hrotu i klipu.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Sytě modré pero Tide představuje funkční doplněk vyrobený z recyklovaného plastu s certifikací GRS. Hebký silikonový povrch v místě úchopu zvyšuje komfort a brání klouzání pera v prstech.
Vyniká modrým inkoustem s kapacitou na 1200 metrů psaní a matně lakovanými prvky na hrotu i klipu.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka psaní | 1000-1999m |
|---|---|
| Hlavní barva | Modrá |
| Materiál | recyklovaná abs |
| Mechanismus ovládání | Klikací |
| Počet ks v kartonu | 1 000 |
| Počet kusů v balení | 50 ks |
| Rozměry produktu | 14.3 x ø 1 cm |
| Vlastnosti propisek | S klipem |
| Váha produktu | 8 g |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CHN |
| Kód produktu | 1.692925.5.00 |
Možnosti potisku
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.