Pero Devin z GRS recyklovaného ABS, zelená
Svěží zelené pero odkazuje na svůj udržitelný původ už samotnou barevností. Konstrukce z 86 % recyklovaného ABS plastu s certifikátem GRS zaručuje, že výroba proběhla s maximálním ohledem na recyklaci a ekologii.
Využívá modrý inkoust pro stopu o tloušťce 1 mm a celkové délce zápisu 1200 metrů. Praktické použití podporuje spolehlivý klikací mechanismus a klip určený k bezpečnému uchycení na sešity či do kapsy.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Svěží zelené pero odkazuje na svůj udržitelný původ už samotnou barevností. Konstrukce z 86 % recyklovaného ABS plastu s certifikátem GRS zaručuje, že výroba proběhla s maximálním ohledem na recyklaci a ekologii.
Využívá modrý inkoust pro stopu o tloušťce 1 mm a celkové délce zápisu 1200 metrů. Praktické použití podporuje spolehlivý klikací mechanismus a klip určený k bezpečnému uchycení na sešity či do kapsy.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Barva inkoustu | Modrá |
|---|---|
| Délka psaní | 1000-1999m |
| Hlavní barva | Zelená |
| Materiál | recyklovaná abs |
| Mechanismus ovládání | Klikací |
| Počet ks v kartonu | 1 000 |
| Počet kusů v balení | 50 ks |
| Rozměry produktu | 14 x ø 1.1 cm |
| Tloušťka hrotu | Standardní (1mm) |
| Vlastnosti propisek | S klipem |
| Váha produktu | 9 g |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CHN |
| Kód produktu | 1.681671.6.00 |
Možnosti potisku
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.