Blok Mitek RPU - přírodní
Přírodní linkovaný blok Mitek v univerzálním formátu A5 využívá estetiku texturovaného polyesteru v kombinaci s recyklovanou PU kůží. Světlý odstín podtrhuje čistotu provedení a dodává zápisníku moderní, svěží vzhled.
Poskytuje 80 linkovaných listů pro poznámky, náčrtky nebo plány. Vložená záložka pomáhá udržet dokonalý přehled o veškerém obsahu.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Přírodní linkovaný blok Mitek v univerzálním formátu A5 využívá estetiku texturovaného polyesteru v kombinaci s recyklovanou PU kůží. Světlý odstín podtrhuje čistotu provedení a dodává zápisníku moderní, svěží vzhled.
Poskytuje 80 linkovaných listů pro poznámky, náčrtky nebo plány. Vložená záložka pomáhá udržet dokonalý přehled o veškerém obsahu.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 40,5 cm |
|---|---|
| Formát/velikost zápisníku | A5 |
| Hlavní barva | Přírodní |
| Linky | Linkované |
| Materiál | papír, polypropylen, recyklovaná PU |
| Minimální množství pro objednání (MOQ) | 0 |
| Počet ks v kartonu | 50 |
| Počet kusů v balení | 25 ks |
| Počet listů | 50-90 listů |
| Rozměry produktu | 145×210×15 mm |
| Vlastnosti zápisníku | Textilní záložka |
| Váha produktu | 244 g |
| Výška kartonu v cm | 33,5 cm |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CN |
| Šířka kartonu v cm | 23,5 cm |
| Kód produktu | 5.680657.1301.00 |
Možnosti potisku
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Volitelné tiskové pozice
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.