Opakovaně použitelný zápisník NOBUUK, formát A5 - černá
Inovativní černý zápisník formátu A5 v odolném PP obalu umožňuje nekonečné zapisování a mazání nápadů. Obsahuje 36 stran ze speciálního minerálního papíru, který plně spolupracuje se skenovacími aplikacemi pro snadnou digitalizaci textu.
Dodává se včetně vodou smývatelného pera a čisticího hadříku, takže plochu listů připravíte k novému použití během několika sekund. Představuje moderní a ekologickou alternativu ke klasickým papírovým blokům.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Inovativní černý zápisník formátu A5 v odolném PP obalu umožňuje nekonečné zapisování a mazání nápadů. Obsahuje 36 stran ze speciálního minerálního papíru, který plně spolupracuje se skenovacími aplikacemi pro snadnou digitalizaci textu.
Dodává se včetně vodou smývatelného pera a čisticího hadříku, takže plochu listů připravíte k novému použití během několika sekund. Představuje moderní a ekologickou alternativu ke klasickým papírovým blokům.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 31 cm |
|---|---|
| Hlavní barva | Černá |
| Materiál | papír |
| Počet ks v kartonu | 40 |
| Rozměry produktu | 14.8X21CM |
| Váha produktu | 140 g |
| Výška kartonu v cm | 52 cm |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CN |
| Značka | Midocean |
| Šířka kartonu v cm | 23 cm |
| Kód produktu | 8.29299.2.00 |
Možnosti potisku
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.