Nerezový cestovní espresso hrnek SIMONS, 160 ml - modrá
Stylový modrý nerezový hrnek SIMONS o objemu 160 ml potěší každého, kdo si rád vychutná kvalitní espresso i mimo domov. Dvojitá stěna spolehlivě izoluje horký nápoj a zajišťuje, že káva zůstane v optimální teplotě k okamžitému vypití bez pálení do rukou.
Usnadňuje pití v pohybu s pomocí dobře těsnícího víčka, které brání nechtěnému polití. Nízký profil o výšce 8 cm pasuje pod běžné výpusti kávovarů a absence ucha činí z tohoto kousku mimořádně skladný doplněk do každého zavazadla.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Stylový modrý nerezový hrnek SIMONS o objemu 160 ml potěší každého, kdo si rád vychutná kvalitní espresso i mimo domov. Dvojitá stěna spolehlivě izoluje horký nápoj a zajišťuje, že káva zůstane v optimální teplotě k okamžitému vypití bez pálení do rukou.
Usnadňuje pití v pohybu s pomocí dobře těsnícího víčka, které brání nechtěnému polití. Nízký profil o výšce 8 cm pasuje pod běžné výpusti kávovarů a absence ucha činí z tohoto kousku mimořádně skladný doplněk do každého zavazadla.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Cílová skupina | Pro ženy |
|---|---|
| Hlavní barva | Modrá |
| Izolační vlastnosti | Dvojitá stěna |
| Materiál | nerez, polypropylen |
| Objem termohrnku | 160ml |
| Použití | Na kávu, Na espresso |
| Počet ks v kartonu | 56 |
| Provedení | Netekoucí, Malé, S víčkem, Cestovní |
| Rozměry produktu | 10 x ø 7 cm |
| Typ uzávěru | Otočný |
| Ucho | Bez ucha |
| Váha produktu | 108 g |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CHN |
| Kód produktu | 1.26016.5.00 |
Možnosti potisku
Chcete, aby váš potisk vydržel roky? Gravírování je jednou z nejodolnějších technologií brandingu. Motiv je vypálen přímo do povrchu reklamního předmětu, takže se neodře ani nesmyje. Skvěle se hodí na kov, dřevo, plast a další materiály. Perfektní volba pro luxusní dárkové předměty - kovová pera, termosky nebo dřevěné předměty.
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Volitelné tiskové pozice
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.