Nabíjecí/datový kabel Datalock 60W s ochranou proti neoprávněnému přístupu, černá
Černý nabíjecí kabel Datalock zajišťuje bleskové doplnění energie pro telefony i výkonné notebooky s výkonem až 60 W. Integrované tlačítko umožňuje okamžité vypnutí datového přenosu, čímž chrání soukromí před neoprávněným přístupem při nabíjení na veřejných místech.
Podporuje systémy Apple CarPlay i Android Auto pro bezproblémové propojení s vozidlem. Konstrukce o délce 120 cm kombinuje odolný recyklovaný hliník a ekologické plasty s certifikací RCS.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Černý nabíjecí kabel Datalock zajišťuje bleskové doplnění energie pro telefony i výkonné notebooky s výkonem až 60 W. Integrované tlačítko umožňuje okamžité vypnutí datového přenosu, čímž chrání soukromí před neoprávněným přístupem při nabíjení na veřejných místech.
Podporuje systémy Apple CarPlay i Android Auto pro bezproblémové propojení s vozidlem. Konstrukce o délce 120 cm kombinuje odolný recyklovaný hliník a ekologické plasty s certifikací RCS.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Certifikáty | Conform Electromagmetic directive 2014/30/EU, Conform Hazardous substances directive 2011/65/EC & 2015/863, Conform PAHS content in Reach & ZEK 01-4-08, Conform Phtalate content, Free from short- and medium-chain chlorinated paraffins, Omezeno Stockholmskou úmluvou, nařízením EU/UK PoP, nařízením REACH (ES) č. 1907/2006, celkový fluor méně než 50 ppm |
|---|---|
| Délka kartonu v cm | 61 cm |
| Hlavní barva | Černá |
| Materiál | recyklovaná tpe, Recyklovaná slitina hliníku |
| Počet ks v kartonu | 200 |
| Rozměry produktu | 120 x 1.1 cm |
| Váha produktu | 36 g |
| Výška kartonu v cm | 32,5 cm |
| WEEE - Waste from Electrical and Electronic Equipment | Ano |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CHN |
| Značka | XD Collection |
| Šířka kartonu v cm | 26,5 cm |
| Kód produktu | 4.681606.2.00 |
Možnosti potisku
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.