MultiColour Mini hrnek na sublimaci Bílá
Sněhově bílý keramický hrnek s objemem 200 ml slouží jako perfektní základ pro tisk libovolného motivu pomocí sublimace. Menší provedení s praktickým ouškem najde uplatnění při podávání menší porce oblíbené kávy nebo jemného cappuccina.
Umožňuje bezpečné mytí v myčce a ohřívání v mikrovlnné troubě bez rizika poškození povrchu. Dodává se v dárkové krabičce, která spolehlivě chrání stěny před poškrábáním a zároveň vypadá reprezentativně.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Sněhově bílý keramický hrnek s objemem 200 ml slouží jako perfektní základ pro tisk libovolného motivu pomocí sublimace. Menší provedení s praktickým ouškem najde uplatnění při podávání menší porce oblíbené kávy nebo jemného cappuccina.
Umožňuje bezpečné mytí v myčce a ohřívání v mikrovlnné troubě bez rizika poškození povrchu. Dodává se v dárkové krabičce, která spolehlivě chrání stěny před poškrábáním a zároveň vypadá reprezentativně.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Hlavní barva | Bílá |
|---|---|
| Materiál | keramika |
| Minimální množství pro objednání (MOQ) | 0 |
| Objem hrnku | 200ml |
| Použití | Na cappuccino, Na kávu |
| Počet ks v kartonu | 36 |
| Počet kusů v balení | 1 ks |
| Provedení hrnku | Malé |
| Rozměry produktu | ø74×84 mm |
| Ucho hrnku | S ouškem |
| Vlastnosti hrnku | Do mikrovlnky, Do myčky |
| Váha produktu | 362 g |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CN |
| Kód produktu | 1.46683.1.00 |
Možnosti potisku
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Volitelné tiskové pozice
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.