Meshfi bezdrátový reproduktor Šedá
Šedý bezdrátový reproduktor v elegantním plastovém krytu potahuje kvalitní polyesterová tkanina, která mu dodává prémiový vzhled. Kompaktní rozměry usnadňují uložení do tašky a dělají z něj spolehlivého společníka na cestách i v kanceláři.
Ukrývá dobíjecí baterii s kapacitou 250 mAh a umožňuje rychlé párování s chytrým telefonem nebo tabletem. Součástí balení je napájecí USB kabel, který zajistí připravenost k dalšímu přehrávání oblíbených skladeb.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Šedý bezdrátový reproduktor v elegantním plastovém krytu potahuje kvalitní polyesterová tkanina, která mu dodává prémiový vzhled. Kompaktní rozměry usnadňují uložení do tašky a dělají z něj spolehlivého společníka na cestách i v kanceláři.
Ukrývá dobíjecí baterii s kapacitou 250 mAh a umožňuje rychlé párování s chytrým telefonem nebo tabletem. Součástí balení je napájecí USB kabel, který zajistí připravenost k dalšímu přehrávání oblíbených skladeb.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 48 cm |
|---|---|
| Hlavní barva | Šedá |
| Materiál | polypropylen |
| Minimální množství pro objednání (MOQ) | 0 |
| Počet ks v kartonu | 100 |
| Počet kusů v balení | 1 ks |
| Rozměry produktu | 115×77×40 mm |
| Váha produktu | 90 g |
| Výška kartonu v cm | 35,5 cm |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CN |
| Šířka kartonu v cm | 39 cm |
| Kód produktu | 4.694090.3.00 |
Možnosti potisku
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.