Linovaný blok KAPAAS z recyklovaných materiálů, formát A5 - šedá
Decentní šedý blok A5 s povrchem z recyklované bavlny slouží jako profesionální doplněk pro každou pracovní příležitost. 80 linkovaných stran z recyklovaného papíru skvěle poslouží pro strukturované vedení poznámek a úkolů.
Pomáhá s organizací času pomocí barevně sladěné záložky a pevné uzavírací gumičky, která chrání listy před pomačkáním. Praktické poutko na boku zajistí, že pero zůstane nedílnou součástí zápisníku.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Decentní šedý blok A5 s povrchem z recyklované bavlny slouží jako profesionální doplněk pro každou pracovní příležitost. 80 linkovaných stran z recyklovaného papíru skvěle poslouží pro strukturované vedení poznámek a úkolů.
Pomáhá s organizací času pomocí barevně sladěné záložky a pevné uzavírací gumičky, která chrání listy před pomačkáním. Praktické poutko na boku zajistí, že pero zůstane nedílnou součástí zápisníku.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 39 cm |
|---|---|
| Formát/velikost zápisníku | A5 |
| Hlavní barva | Šedá |
| Linky | Linkované |
| Materiál | recyklovaná bavlna, recyklovaný papír |
| Minimální množství pro objednání (MOQ) | 0 |
| Počet ks v kartonu | 50 |
| Počet kusů v balení | 25 ks |
| Počet listů | 50-90 listů |
| Rozměry produktu | 150×212×14 mm |
| Vlastnosti zápisníku | Textilní záložka, Zavírání na gumičku |
| Váha produktu | 280 g |
| Výška kartonu v cm | 24 cm |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CN |
| Šířka kartonu v cm | 33 cm |
| Kód produktu | 8.499412.3.00 |
Možnosti potisku
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.