Linkovaný zápisník SHEET s deskami ze semínkového papíru, formát A5 - bílá
Ekologický bílý zápisník SHEET formátu A5 zaujme unikátními deskami ze semínkového papíru. Po popsání všech 200 linkovaných stran z kvalitního recyklovaného papíru stačí desky jednoduše zasadit do země.
Uzavírá udržitelný cyklus tím, že po skončení své služby doslova rozkvete v květinu nebo bylinku. Šetří životní prostředí a poskytuje dostatek prostoru pro veškeré poznámky, plány i kreativní myšlenky.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Ekologický bílý zápisník SHEET formátu A5 zaujme unikátními deskami ze semínkového papíru. Po popsání všech 200 linkovaných stran z kvalitního recyklovaného papíru stačí desky jednoduše zasadit do země.
Uzavírá udržitelný cyklus tím, že po skončení své služby doslova rozkvete v květinu nebo bylinku. Šetří životní prostředí a poskytuje dostatek prostoru pro veškeré poznámky, plány i kreativní myšlenky.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 31 cm |
|---|---|
| Formát/velikost zápisníku | A5 |
| Hlavní barva | Bílá |
| Linky | Linkované |
| Materiál | papír |
| Počet ks v kartonu | 32 |
| Počet listů | 90 a více listů |
| Rozměry produktu | 21X14,8X1,2 CM |
| Váha produktu | 260 g |
| Výška kartonu v cm | 19 cm |
| Země původu | Polsko |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | PL |
| Značka | Midocean |
| Šířka kartonu v cm | 22 cm |
| Kód produktu | 8.500132.1.00 |
Možnosti potisku
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.