Linkovaný poznámkový blok CADEARK s tvrdou vazbou, formát A5 - šedá
Robustní šedý zápisník formátu A5 s pevnou vazbou z FSC® papíru vyniká střídmou elegancí a vysokou odolností. Na 160 stranách krémového linkovaného papíru nabízí dostatek prostoru pro systematické zapisování důležitých úkolů.
Zjednodušuje přenášení psací potřeby přes integrované černé poutko a umožňuje okamžitý návrat k rozpracované práci pomocí barevně sladěné záložky.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Robustní šedý zápisník formátu A5 s pevnou vazbou z FSC® papíru vyniká střídmou elegancí a vysokou odolností. Na 160 stranách krémového linkovaného papíru nabízí dostatek prostoru pro systematické zapisování důležitých úkolů.
Zjednodušuje přenášení psací potřeby přes integrované černé poutko a umožňuje okamžitý návrat k rozpracované práci pomocí barevně sladěné záložky.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Certifikáty | Conform Cadmium directive 91/338/EC, Conform the U.S. lead content, Conform PAHS content in Reach & ZEK 01-4-08, Conform Phtalate content, Free from short- and medium-chain chlorinated paraffins, Nařízení (EU) 2023/1115 Nařízení EU o odlesňování |
|---|---|
| Délka kartonu v cm | 42 cm |
| Formát | A5 |
| Gramáž papíru | 80 g/m2 |
| Hlavní barva | Šedá |
| Materiál | papír |
| PaperRulingLayout | Linkované stránky |
| Počet ks v kartonu | 50 |
| Počet kusů v balení | 25 ks |
| Rozměry produktu | 21.3 x 14.2 x 1.3 cm |
| Rozsah | 160 |
| Váha produktu | 272 g |
| Výška kartonu v cm | 25 cm |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CHN |
| Značka | XD Collection |
| Šířka kartonu v cm | 33,4 cm |
| Kód produktu | 5.683641.3.00 |
Možnosti potisku
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Ražba je elegantní a odolná metoda brandingu kůže, umělé kůže, papíru nebo textilu. Nabízí dvě varianty: sleporažba vytváří decentní motiv tmavší než okolní materiál, folioražba dodá motivu barvu pomocí speciální fólie – nejčastěji zlaté nebo stříbrné.
Náš tip: Ražba je skvělou volbou pro luxusní diáře, zápisníky nebo kožené doplňky.
Volitelné tiskové pozice
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.