Liberica termo hrnek Světle modrá
Světle modrý cestovní kelímek s jemným silikonovým povrchem zaručuje příjemný a jistý úchop při každém kroku. Keramické tělo doplňuje praktické plastové víčko, které brání nechtěnému vystříknutí nápoje během přesunů.
Zahrnuje posuvný uzávěr pro pohodlné pití a pojme až 300 ml horké kávy. Skladné provedení bez ucha se snadno vejde do ruky i batohu, takže spolehlivě doprovází na cestách do práce i do přírody.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Světle modrý cestovní kelímek s jemným silikonovým povrchem zaručuje příjemný a jistý úchop při každém kroku. Keramické tělo doplňuje praktické plastové víčko, které brání nechtěnému vystříknutí nápoje během přesunů.
Zahrnuje posuvný uzávěr pro pohodlné pití a pojme až 300 ml horké kávy. Skladné provedení bez ucha se snadno vejde do ruky i batohu, takže spolehlivě doprovází na cestách do práce i do přírody.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Cílová skupina | Pro ženy |
|---|---|
| Hlavní barva | Světle modrá |
| Materiál | silikon, pvc, keramika |
| Minimální množství pro objednání (MOQ) | 0 |
| Objem termohrnku | 300ml |
| Použití | Na kávu |
| Počet ks v kartonu | 36 |
| Počet kusů v balení | 1 ks |
| Provedení | Střední, S víčkem |
| Rozměry produktu | ø80×108 mm |
| Typ uzávěru | Posuvný (slide) |
| Ucho | Bez ucha |
| Váha produktu | 334 g |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CN |
| Kód produktu | 1.721166.506.00 |
Možnosti potisku
Chcete, aby váš potisk vydržel roky? Gravírování je jednou z nejodolnějších technologií brandingu. Motiv je vypálen přímo do povrchu reklamního předmětu, takže se neodře ani nesmyje. Skvěle se hodí na kov, dřevo, plast a další materiály. Perfektní volba pro luxusní dárkové předměty - kovová pera, termosky nebo dřevěné předměty.
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Potřebujete potisk, který odolá i mytí v myčce? Tento technologicky náročný způsob brandingu je určen pro produkty ze skla a keramiky, kdy je motiv vypálen do povrchu předmětu. Technologie využívá přímých barev, není vhodná pro složité plnobarevné motivy.
Volitelné tiskové pozice
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.