Lanyard a visačka Unbranded Vega nastavitelná recyklovaná šňůrka na chytrý telefon Solid black
Noste telefon bezpečně a stylově díky šňůrce na chytrý telefon Vega s centrálním dílem vyrobeným z recyklovaného plastu. Tato promyšlená volba materiálu dodává udržitelnější prvek a zároveň poskytuje ideální místo pro branding, díky čemuž je vhodná pro každodenní použití, propagační a firemní akce.
více
Popis
Noste telefon bezpečně a stylově díky šňůrce na chytrý telefon Vega s centrálním dílem vyrobeným z recyklovaného plastu. Tato promyšlená volba materiálu dodává udržitelnější prvek a zároveň poskytuje ideální místo pro branding, díky čemuž je vhodná pro každodenní použití, propagační a firemní akce.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 24 cm |
|---|---|
| Hlavní barva | Solid black |
| Materiál | polyester |
| Počet ks v kartonu | 300 |
| Rozměry produktu | 84,5 x 0,6 x 0,6 cm |
| Váha produktu | 34 g |
| Výška kartonu v cm | 32 cm |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | PRC |
| Šířka kartonu v cm | 31 cm |
| Kód produktu | 1.766205.233.00 |
Možnosti potisku
Samolepka
Ekonomický potisk reklamních předmětů
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.