Kovový termohrnek ZEIN z recyklované oceli - stříbrná
Stříbrný termohrnek ZEIN ztělesňuje nadčasový styl propojený s odpovědným přístupem k planetě. Vysoký podíl recyklované oceli splňující standard RCS zajišťuje dlouhou životnost a vysokou mechanickou odolnost při každodenním používání.
Využívá praktické flip víčko pro rychlé otevírání a zavírání jednou rukou při pití ranního čaje nebo kávy. Kompaktní rozměr a objem 300 ml vyhovuje potřebám aktivních žen, které chtějí mít svůj teplý nápoj neustále u sebe v bezpečné nádobě bez BPA.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Stříbrný termohrnek ZEIN ztělesňuje nadčasový styl propojený s odpovědným přístupem k planetě. Vysoký podíl recyklované oceli splňující standard RCS zajišťuje dlouhou životnost a vysokou mechanickou odolnost při každodenním používání.
Využívá praktické flip víčko pro rychlé otevírání a zavírání jednou rukou při pití ranního čaje nebo kávy. Kompaktní rozměr a objem 300 ml vyhovuje potřebám aktivních žen, které chtějí mít svůj teplý nápoj neustále u sebe v bezpečné nádobě bez BPA.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Cílová skupina | Pro ženy |
|---|---|
| Hlavní barva | Stříbrná |
| Materiál | recyklovaná nerezová ocel, polypropylen |
| Objem termohrnku | 300ml |
| Použití | Na kávu |
| Počet ks v kartonu | 60 |
| Počet kusů v balení | 10 ks |
| Provedení | Eko, Střední, S víčkem, Bez BPA |
| Rozměry produktu | 15.5 x ø 7 cm |
| Typ uzávěru | Odklápěcí (flip víčko) |
| Ucho | Bez ucha |
| Váha produktu | 141 g |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CHN |
| Kód produktu | 1.26226.307.00 |
Možnosti potisku
Chcete, aby váš potisk vydržel roky? Gravírování je jednou z nejodolnějších technologií brandingu. Motiv je vypálen přímo do povrchu reklamního předmětu, takže se neodře ani nesmyje. Skvěle se hodí na kov, dřevo, plast a další materiály. Perfektní volba pro luxusní dárkové předměty - kovová pera, termosky nebo dřevěné předměty.
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Volitelné tiskové pozice
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.