Kovové kuličkové pero ENVOY - matt black
Matně černé kuličkové pero ENVOY ztělesňuje minimalistický design a naprostou spolehlivost. Pevné mosazné tělo s jemným povrchem působí luxusním dojmem a standardní hrot zanechává čistou, čitelnou stopu s modrým inkoustem na jakémkoliv typu papíru.
Zahrnuje diskrétní otočné ovládání a integrovaný klip pro bezpečné nošení v kapse saka či kalhot. Uložením do reprezentativní krabičky LUXE vzniká připravený dárek, který zaujme svou funkčností i vytříbenou estetikou.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Matně černé kuličkové pero ENVOY ztělesňuje minimalistický design a naprostou spolehlivost. Pevné mosazné tělo s jemným povrchem působí luxusním dojmem a standardní hrot zanechává čistou, čitelnou stopu s modrým inkoustem na jakémkoliv typu papíru.
Zahrnuje diskrétní otočné ovládání a integrovaný klip pro bezpečné nošení v kapse saka či kalhot. Uložením do reprezentativní krabičky LUXE vzniká připravený dárek, který zaujme svou funkčností i vytříbenou estetikou.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka psaní | 1000-1999m |
|---|---|
| Hlavní barva | Matt black |
| Mechanismus ovládání | Otočné |
| Počet ks v kartonu | 200 |
| Rozměry produktu | 13,8 x Ø 1,1 cm |
| Tloušťka hrotu | Standardní (1mm) |
| Vlastnosti propisek | S klipem |
| Váha produktu | 21 g |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | PRC |
| Značka propisky | Luxe |
| Kód produktu | 1.39181.253.00 |
Možnosti potisku
Chcete, aby váš potisk vydržel roky? Gravírování je jednou z nejodolnějších technologií brandingu. Motiv je vypálen přímo do povrchu reklamního předmětu, takže se neodře ani nesmyje. Skvěle se hodí na kov, dřevo, plast a další materiály. Perfektní volba pro luxusní dárkové předměty - kovová pera, termosky nebo dřevěné předměty.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.