Kovová mini LED svítilna PICO - modrá
Kompaktní modrá svítilna z broušeného hliníku představuje spolehlivý zdroj světla v miniaturním provedení. Pevné kovové tělo chrání trojici diod před mechanickým poškozením a zajišťuje dlouhou životnost všech vnitřních součástek.
Zajišťuje pohotové osvětlení pomocí tří LED diod a jednoduchého ovládání přímo na těle. Pomocí přiložené karabinky ji snadno zajistíte proti ztrátě, zatímco vložená baterie umožní okamžitý provoz bez nutnosti dalšího dokupování.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Kompaktní modrá svítilna z broušeného hliníku představuje spolehlivý zdroj světla v miniaturním provedení. Pevné kovové tělo chrání trojici diod před mechanickým poškozením a zajišťuje dlouhou životnost všech vnitřních součástek.
Zajišťuje pohotové osvětlení pomocí tří LED diod a jednoduchého ovládání přímo na těle. Pomocí přiložené karabinky ji snadno zajistíte proti ztrátě, zatímco vložená baterie umožní okamžitý provoz bez nutnosti dalšího dokupování.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 54 cm |
|---|---|
| Hlavní barva | Modrá |
| Materiál | hliník |
| Minimální množství pro objednání (MOQ) | 0 |
| Počet ks v kartonu | 500 |
| Počet kusů v balení | 50 ks |
| Rozměry produktu | 17×50 mm |
| Váha produktu | 20 g |
| Výška kartonu v cm | 24 cm |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CN |
| Šířka kartonu v cm | 15 cm |
| Kód produktu | 4.48116.5.00 |
Možnosti potisku
Chcete, aby váš potisk vydržel roky? Gravírování je jednou z nejodolnějších technologií brandingu. Motiv je vypálen přímo do povrchu reklamního předmětu, takže se neodře ani nesmyje. Skvěle se hodí na kov, dřevo, plast a další materiály. Perfektní volba pro luxusní dárkové předměty - kovová pera, termosky nebo dřevěné předměty.
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.