Korková powerbanka RALIA s funkcí bezdrátového nabíjení, 10000 mAh - béžová
Elegantní béžová powerbanka spojuje moderní technologie s udržitelnými materiály. Povrch z přírodního korku, pšeničné slámy a ABS plastu vytváří unikátní vzhled, který se u každého kusu liší svou přirozenou strukturou.
Podporuje bezdrátové nabíjení o výkonu 10 W a zajišťuje rychlé 20W napájení přes USB-C port. Kapacita 10 000 mAh umožňuje pohodlné dobíjení chytrého telefonu i moderního notebooku s funkcí Power Delivery.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Elegantní béžová powerbanka spojuje moderní technologie s udržitelnými materiály. Povrch z přírodního korku, pšeničné slámy a ABS plastu vytváří unikátní vzhled, který se u každého kusu liší svou přirozenou strukturou.
Podporuje bezdrátové nabíjení o výkonu 10 W a zajišťuje rychlé 20W napájení přes USB-C port. Kapacita 10 000 mAh umožňuje pohodlné dobíjení chytrého telefonu i moderního notebooku s funkcí Power Delivery.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 47 cm |
|---|---|
| Hlavní barva | Béžová |
| Kapacita | 10000 mAh |
| Materiál | baterie |
| Počet ks v kartonu | 40 |
| Počet kusů v balení | 20 ks |
| Rozměry produktu | 13,3X6,9X1,6 CM |
| Vlastnosti | Bezdrátové nabíjení, Cestovní, Pro mobily, Rychlonabíjecí |
| Vstupy | USB-C |
| Váha produktu | 240 g |
| Výstupy | USB-C |
| Výška kartonu v cm | 20 cm |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CN |
| Značka | Midocean |
| Šířka kartonu v cm | 26 cm |
| Kód produktu | 4.29536.13.00 |
Možnosti potisku
Chcete, aby váš potisk vydržel roky? Gravírování je jednou z nejodolnějších technologií brandingu. Motiv je vypálen přímo do povrchu reklamního předmětu, takže se neodře ani nesmyje. Skvěle se hodí na kov, dřevo, plast a další materiály. Perfektní volba pro luxusní dárkové předměty - kovová pera, termosky nebo dřevěné předměty.
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.