Konga skleněná láhev Zelená
Světle zelená skleněná lahev s průhledným tělem motivuje k pravidelnému doplňování tekutin během celého dne. Sklo jako přírodní materiál zaručuje, že voda chutná přesně tak, jak má, bez jakýchkoliv nežádoucích příměsí.
Využívá spolehlivé kovové víčko na šroubování, které udrží 500 ml tekutiny bezpečně uvnitř i při rychlém pohybu. Dodávaná dárková krabička jen potvrzuje precizní řemeslné zpracování.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Světle zelená skleněná lahev s průhledným tělem motivuje k pravidelnému doplňování tekutin během celého dne. Sklo jako přírodní materiál zaručuje, že voda chutná přesně tak, jak má, bez jakýchkoliv nežádoucích příměsí.
Využívá spolehlivé kovové víčko na šroubování, které udrží 500 ml tekutiny bezpečně uvnitř i při rychlém pohybu. Dodávaná dárková krabička jen potvrzuje precizní řemeslné zpracování.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Hlavní barva | Zelená |
|---|---|
| Materiál | nerez, sklo |
| Minimální množství pro objednání (MOQ) | 0 |
| Objem lahve | 500 ml |
| Použití lahve | Na vodu |
| Počet ks v kartonu | 50 |
| Počet kusů v balení | 1 ks |
| Rozměry produktu | ø63×220 mm |
| Typ uzávěru a pití | Šroubovací |
| Vlastnosti lahve | Sportovní |
| Váha produktu | 236 g |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CN |
| Kód produktu | 1.53277.6.00 |
Možnosti potisku
Chcete, aby váš potisk vydržel roky? Gravírování je jednou z nejodolnějších technologií brandingu. Motiv je vypálen přímo do povrchu reklamního předmětu, takže se neodře ani nesmyje. Skvěle se hodí na kov, dřevo, plast a další materiály. Perfektní volba pro luxusní dárkové předměty - kovová pera, termosky nebo dřevěné předměty.
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Potřebujete potisk, který odolá i mytí v myčce? Tento technologicky náročný způsob brandingu je určen pro produkty ze skla a keramiky, kdy je motiv vypálen do povrchu předmětu. Technologie využívá přímých barev, není vhodná pro složité plnobarevné motivy.
Volitelné tiskové pozice
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.